Olyan kollégát keresük, aki a betanítást követően a tréningekhez kapcsolódó összes területetet képes átlátni, támogatni és koordinálni. Ez a tréningszervezésen kívül a hazai és külföldi ügyfelekkel, trénerekkel, partnerekkel történő kapcsolattartást, ajánlatok írását, szerződéskötést, marketing kampányok koordinálását és a felsővezetők támogatását is magában foglalja.

Tehetséges kollégáink számára előrelépési lehetőséget biztosítunk.

Feladatok

-A tréningszervezési folyamat koordinálása
-Magyar és angol nyelvű kapcsolattartás
-Marketing anyagok összeállítása, fejlesztése
-Online csatornák, hirdetési eszközök kezelése
-Felsővezetők mindennapi munkájának segítése, támogatása

Az ideális jelentkező

-Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
-Szorgalmas
-Szeret tanulni, fejlődni
-Lojális
-Gyors, precíz, pontos
-Jó helyesírással rendelkezik
-Jól kommunikál az ügyfelekkel
-Rugalmas, alkalmazkodó
-Rendszerető
-Folyamat fejlesztő
-Legalább 2-3 év szervezői tapasztalattal rendelkezik

Juttatások

-Házon belüli képzések
-Képzési hozzájárulás
-Csapatépítő programok
-Ingyen kávé
-Telefon
-Notebook

Amit tanulni fogsz

-End-to-end folyamatmanagement
-Prémium tanácsadó cég működése
-Agilis gondolkodás
-Profi IT-s eszközök használata

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed a jobs[at]sprintconsulting.com email címen.