Főbb feladatok, munkák

Havi zárások kontrolling munkálataiban való részvétel, elhatárolások készítése, könyvelés ellenőrzése
Terv / tény elemzések készítése, döntéshozók támogatása
Havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű riportok, feladatok magas szintű elkészítése, azok folyamatos fejlesztése
Részvétel a tervezésben, a tervek követése, előrejelzések készítése, pénzügyi elemzése

Az álláshoz tartozó elvárások

Felsőfokú gazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent
3-5 év releváns szakmai tapasztalat kontrolling területen
Erős felhasználói szintű MS-Office (főleg Excel) ismeretek
Google G Suite irodai alkalmazáscsomag ismerete előnyt jelent
Angol nyelvtudás
Erős kontrolling szemlélet

Személyiségbeli követelmények

Igényesség, precizitás, pontosság, rendszerszemlélet, gyorsaság, rugalmasság
Proaktív személyiség és önálló, precíz munkavégzés
Jó együttműködési és alkalmazkodási képesség
Jó kommunikációs készség
Csapatmunkára való készség
Terhelhetőség, stressz-tűrő képesség

Amit kínálunk

Rugalmas munkavégzés
Részmunkaidő másodállásban

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed a jobs[at]sprintconsulting.com email címen.